Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
biuro@inteligentne-ogrzewanie.pl

COUNTRY NP - prosta forma wzbogacona zdobieniem z majoliki, piecyk z nadmuchem
do jednego pomieszczenia

Country NP to piecyk z nadmuchem do jednego pomieszczenia z zabudową w prostej formie.

Country EVO charakteryzuje klasyczny kształt bryły, której korpus wykonany jest z wysokiej jakości stali malowanej. Boki oraz góra obudowy wzbogacone są w elementy z włoskiej ceramiki Majoliki, które, ułożone płytka przy płytce, imitują kafle piecowe. Każdy wariant występuje z czarnymi, stalowymi drzwiami. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru koloru ceramicznych części. Do Państwa dyspozycji są warianty kolorystyczne takie, jak: biały matowy, kremowy, błyszczący burgund.

Seria piecyków NP EVO to urządzenia grzewcze z nadmuchem do jednego pomieszczenia. Piecyki z tej kategorii dostępne są o mocy: 6 i 9 kW. Są wyposażone we wbudowany cyfrowy panel sterowania, z automatycznym systemem zasilania i zestawem kontroli spalania KCC
(Kit Combustion Control). Sterownik pieca przewiduje możliwość regulacji parametru podawania paliwa w zależności od jakości pelletu. Piecyk może pracować w różnego rodzaju wnętrzach.

Ponadto modulacja mocy pozwala na uzyskanie rewelacyjnych wyników ekonomicznych
- w trybie pracy z najniższą mocą urządzenie spala paliwo zaledwie za 45 groszy na godzinę!
Z naszych doświadczeń wynika, że większość piecyków o mocy do 10 kW, w typowych instalacjach, zużywa średnio na dobę 10-15 kg pelletu, co daje koszty dobowe ogrzewania
na poziomie od 9 do 14 złotych.

Urządzenie jest przystosowane do podłączenia powietrza zewnętrznego bezpośrednio
do komory spalania. Dzięki cichej pracy wentylatorów, piecyki technologii EVO gwarantują komfort i swobodę wypoczynku w domu. Cechuje je także łatwa konserwacja - czyszczenie pieca jest łatwe i nie zajmuje wiele czasu. Nowoczesna technologia, dająca szansę na redukcję emisji zanieczyszczeń, sprawia, że urządzenie jest ekologiczne.

Piece w prosty sposób mogą dostosować się do pelletu o zróżnicowanej kaloryczności,
kanału dymowego czy typów instalacji. Urządzenia są wyposażone w rozpalarkę elektryczną,
która gwarantuje szybkie i niezawodne pojawienie się ognia w przeciągu kilku minut
od uruchomienia. Dlatego też możecie Państwo cieszyć się ciepłą i przytulną atmosferą ogniska domowego w krótkim czasie.

Instalacja urządzenia jest bardzo prosta. Odprowadzenie spalin rurą kominową o średnicy zaledwie 80 mm bardzo ułatwia montaż lub modernizację w dowolnym wnętrzu. Wystarczy postawić urządzenie w zaplanowanym miejscu, podpiąć do komina i prądu, wsypać pelet, nacisnąć guzik i już po kilku chwilach cieszyć się ciepłem i pięknem ognia, które zawsze nadaje uroku każdemu wnętrzu.

Country NP 6 kW - cena 8 472,24 zł brutto

Country NP 9 kW - cena 9 092,16 zł brutto

Galeria

Zobacz na Instagramie