Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
biuro@inteligentne-ogrzewanie.pl

RONDE LH - uniwersalny, włoski styl, piec na drewno

Ronde LH to świetne rozwiązanie, do ogrzewania Twojego domu czy mieszkania. Uniwersalna, stalowa obudowa w charakterystycznym okrągłym kształcie zapewnia ponadczasowy wygląd tego urządzenia. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru koloru bocznych paneli, posiadających otwory wentylacyjne (dla lepszej wentylacji urządzenia). Możliwe klasyczne wersje: szara, czarna lub czerwona. Wszystkie warianty kolorystyczne mają eleganckie, czarne drzwi z przejrzystą szybą, umożliwiającą wizję ognia.

Piecyki LH to seria piecyków na drewno z naturalną konwekcją.

Nowa seria piecy na drewno, wyposażonych w wyłożoną wermikulitem komorę spalania, jest dostępna w 3 wersjach mocy grzewczej - 6, 9 oraz 12 kW. Urządzenia są wyposażone w trójstopniową regulację dopływu powietrza do komory spalania, umożliwiającą użytkownikowi wybór trybu pracy w zależności od oczekiwanego czasu palenia. Dostępne tryby pracy:

- rozpalanie

- moc nominalna

- tryb powolnego spalania

Dla przykładu tryb powolnego spalania pozwala na wydłużenie czasu między kolejnymi załadunkami nawet do 4 godzin przy porcji 3,5kg suchego drewna.

Piecyki mają możliwość górnego lub tylnego odprowadzenia spalin rurą 150mm.
Urządzenia emitują ciepło na zasadzie promieniowania oraz poprzez system naturalnej konwekcji, którą umożliwia odpowiednia konstrukcja piecyka, pozwalająca na efektywny odbiór ciepła przez powietrze przepływające wewnątrz obudowy i wydostające się przez kratkę do pomieszczenia. Dodatkowo piecyki na drewno mogą być wyposażone w akcesoryjne zestawy do wymuszenia konwekcji lub do dystrybucji gorącego powietrza.

Dodatkowo można doposażyć piecyk w zestaw przyłączeniowy do czerpni pozwalający na doprowadzenie powietrza do komory spalania z zewnątrz.

 

Ronde LH 6 kW - cena 6 240,53 zł brutto

Ronde LH 9 kW - cena 6 364,51 zł brutto

Ronde LH 12 kW - cena 6 488,50 zł brutto

Galeria

Zobacz na Instagramie