Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
biuro@inteligentne-ogrzewanie.pl

EXPO LH - stylowy piecyk na drewno, włoskie trendy

Expo LH to ciekawe rozwiązanie do ogrzania sporej powierzchni. Uniwersalna obudowa wykonana z pięknej włoskiej ceramiki oraz elementów ze stali malowanej ozdobi każde wnętrze. Stalowe, ciemnoszare drzwi posiadają dużą szybę, która umożliwia piękną wizję ognia. Warianty kolorystyczne części ceramicznych: matowy biały, kremowy (pergaminowy), błyszczący burgund, czarny. Expo to modna propozycja zarówno do bardziej eleganckich, jak i urządzonych nowocześnie, wnętrz.

Piecyki LH to seria piecyków na drewno z naturalną konwekcją.

Nowa seria piecy na drewno, wyposażonych w wyłożoną wermikulitem komorę spalania, jest dostępna w 3 wersjach mocy grzewczej - 6, 9 oraz 12 kW. Urządzenia są wyposażone w trójstopniową regulację dopływu powietrza do komory spalania, umożliwiającą użytkownikowi wybór trybu pracy w zależności od oczekiwanego czasu palenia. Dostępne tryby pracy:

- rozpalanie

- moc nominalna

- tryb powolnego spalania

Dla przykładu tryb powolnego spalania pozwala na wydłużenie czasu między kolejnymi załadunkami nawet do 4 godzin przy porcji 3,5kg suchego drewna.

Piecyki mają możliwość górnego lub tylnego odprowadzenia spalin rurą 150mm.
Urządzenia emitują ciepło na zasadzie promieniowania oraz poprzez system naturalnej konwekcji, którą umożliwia odpowiednia konstrukcja piecyka, pozwalająca na efektywny odbiór ciepła przez powietrze przepływające wewnątrz obudowy i wydostające się przez kratkę do pomieszczenia. Dodatkowo piecyki na drewno mogą być wyposażone w akcesoryjne zestawy do wymuszenia konwekcji lub do dystrybucji gorącego powietrza.

Dodatkowo można doposażyć piecyk w zestaw przyłączeniowy do czerpni pozwalający na doprowadzenie powietrza do komory spalania z zewnątrz.

 

Expo LH 6 kW - cena 6 757,13 zł brutto

Expo LH 9 kW - cena 6 881,11 zł brutto

Expo LH 12 kW - cena 7 005,10 zł brutto

Galeria

Zobacz na Instagramie