Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
biuro@inteligentne-ogrzewanie.pl

EVOCA LH - klasycznie we włoskim designie, piec na drewno

Evoca LH to piecyk, który nie tylko ogrzeje, ale i wspaniale ozdobi wnętrze. Klasyczna, okrągła obudowa zaprojektowana we włoskim stylu wykonana jest częściowo (tył oraz drzwiczki) ze stali. Boczne elementy zostały zrobione z paneli ceramicznych. Uwagę przyciągają tłoczenia na kaflach, nadające ciepłego klimatu w każdym wnętrzu. Części stalowe występują w eleganckim, czarnym kolorze, natomiast panele z Majoliki można dopasować spośród wersji: błyszczący biały, kremowy, błyszczący burgund.

Piecyki LH to seria piecyków na drewno z naturalną konwekcją.

Nowa seria piecy na drewno, wyposażonych w wyłożoną wermikulitem komorę spalania, jest dostępna w 3 wersjach mocy grzewczej - 9 oraz 12 kW. Urządzenia są wyposażone w trójstopniową regulację dopływu powietrza do komory spalania, umożliwiającą użytkownikowi wybór trybu pracy w zależności od oczekiwanego czasu palenia.

Dostępne tryby pracy:

- rozpalanie

- moc nominalna

- tryb powolnego spalania

Dla przykładu tryb powolnego spalania pozwala na wydłużenie czasu między kolejnymi załadunkami nawet do 4 godzin przy porcji 3,5kg suchego drewna.

Piecyki mają możliwość górnego lub tylnego odprowadzenia spalin rurą 150mm.
Urządzenia emitują ciepło na zasadzie promieniowania oraz poprzez system naturalnej konwekcji, którą umożliwia odpowiednia konstrukcja piecyka, pozwalająca na efektywny odbiór ciepła przez powietrze przepływające wewnątrz obudowy i wydostające się przez kratkę do pomieszczenia. Dodatkowo piecyki na drewno mogą być wyposażone w akcesoryjne zestawy do wymuszenia konwekcji lub do dystrybucji gorącego powietrza.

Dodatkowo można doposażyć piecyk w zestaw przyłączeniowy do czerpni pozwalający na doprowadzenie powietrza do komory spalania z zewnątrz.

 

Evoca LH 9 kW - cena 8 628,33 zł brutto

Evoca LH 12 kW - cena 8 752,78 zł brutto

Galeria

Zobacz na Instagramie