Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
biuro@inteligentne-ogrzewanie.pl

COUNTRY LH - włoski design w połączeniu z tradycyjnymi ceramicznymi kaflami, piec na drewno

Country LH to piecyk, który idealnie sprawdzi się do ogrzania Państwa domu czy mieszkania, jednocześnie nadając niesamowitego charakteru. Zabudowa w prostej, tradycyjnej formie w odpowiedniej wersji kolorystycznej sprawia, że wnętrze stanie się klimatyczne. Elementy ceramiczne nadają klasy i stylu, a uniwersalny kształt pozwoli na swobodny montaż. Country to odwołanie do tradycyjnego pieca kaflowego, jednak w połączeniu z niezwykłym włoskim designem. Kolory elementów z Majoliki to: biały matowy, kremowy, błyszczący burgund. Niezależnie od wersji kolorystycznej, Country występują z czarnymi, stalowymi drzwiami.

Piecyki z serii LH to piecyki na drewno z naturalną konwekcją

Nowa seria piecy na drewno, wyposażonych w wyłożoną wermikulitem komorę spalania, jest dostępna w 3 wersjach mocy grzewczej - 6, 9 oraz 12 kW. Urządzenia są wyposażone w trójstopniową regulację dopływu powietrza do komory spalania, umożliwiającą użytkownikowi wybór trybu pracy w zależności od oczekiwanego czasu palenia. Dostępne tryby pracy:

- rozpalanie

- moc nominalna

- tryb powolnego spalania

Dla przykładu tryb powolnego spalania pozwala na wydłużenie czasu między kolejnymi załadunkami nawet do 4 godzin przy porcji 3,5kg suchego drewna.

Piecyki mają możliwość górnego lub tylnego odprowadzenia spalin rurą 150mm.
Urządzenia emitują ciepło na zasadzie promieniowania oraz poprzez system naturalnej konwekcji, którą umożliwia odpowiednia konstrukcja piecyka, pozwalająca na efektywny odbiór ciepła przez powietrze przepływające wewnątrz obudowy i wydostające się przez kratkę do pomieszczenia. Dodatkowo piecyki na drewno mogą być wyposażone w akcesoryjne zestawy do wymuszenia konwekcji lub do dystrybucji gorącego powietrza.


Dodatkowo można doposażyć piecyk w zestaw przyłączeniowy do czerpni pozwalający na doprowadzenie powietrza do komory spalania z zewnątrz.

 

Country LH 6 kW - cena 6 860,45 zł brutto

Country LH 9 kW - cena 6 984,43 zł brutto

Country LH 12 kW - cena 7 108,42 zł brutto

Galeria

Zobacz na Instagramie