Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
biuro@inteligentne-ogrzewanie.pl
Dostępne wersje kolorystyczne

Podobne produkty

Wkład kominkowy na pellet - ATOMO EVO

Atomo EVO

Seria wkładów kominkowych Atomo i Atomo Evo została zaprojektowana nie tylko aby zastąpić przestarzałe i nieekonomiczne tradycyjne wkłady kominkowe opalane drewnem ale również jako zupełnie nowe innowacyjne rozwiązanie pozwalające w sposób piękny, wygodny i efektowny ogrzać wnętrze.

Wkłady serii Atomo Evo oprócz wysokiej efektywności, dzięki zastosowanemu systemowi automatycznego doboru mocy i kontroli spalania kcc, wyróżnia zredukowana ,w porównaniu do serii atomo,głębokość montażu. Dodatkowo zastosowanie obligatoryjnych akcesoriów - kasety zasypowej lub drzwiczek zasypowych pozwala na uzupełnianie pelletu w trakcie pracy urządzenia.

Atomo Evo wnosi do wnętrza nie tylko piękno ognia, ale również wydajnie je ogrzeje dzięki systemowi wymuszonej konwekcji oraz możliwości w wersji 6 i 9 kw zastosowania dodatkowego rozprowadzenia gorącego powietrza za pomocą oryginalnych dedykowanych do tego modelu akcesoriów wkłady atomo evo dostępne są w trzech wariantach mocy: 6, 9 i 11 kw oraz w dwóch szerokościach drzwi wykończonych elegancką panoramiczną szybą - 70 i 80cm. Większa wizja ognia, elementy wykończeniowe w postaci paneli bocznych i górnych dostarczane wraz z urządzeniem sprawią, że atomo evo będzie doskonałą ozdobą każdego wnętrza. Urządzenie dostarczane jest z naściennym panelem sterowania.

Automatic Power System
System dostosowuje pracę urządzenia zależnie od rodzaju peletu, rodzaju instalacji, wysokości nad poziomem morza, czystości palnika i wymiennika, zapewniając tym samym efektywniejsze spalanie, co ogranicza zużycie peletu i częstotliwość czyszczenia urządzenia.

Automatic Power System to system, który automatycznie moduluje moc cieplną urządzenia na pelet, dostosowując ją do rzeczywistego zapotrzebowania w celu osiągnięcia żądanej temperatury w możliwie najkrótszym i utrzymania jej w jak najdłuższym czasie, w każdych warunkach, unikając jednocześnie nie efektu przegrzewania pomieszczeń. System wyposażono w zestaw kontroli spalania (kcc), który uwzględniając temperaturę początkową, temperaturę zadaną i czas potrzebny do jej osiągnięcia, optymalizuje proces spalania w celu zmniejszenia zużycia peletu.

 

WYPOSAŻENIE OBLIGATORYJNE:

 

ATOMO 6 kW 70cm - cena 11 412,47 zł brutto

ATOMO 9 kW 70cm - cena 12 114,78 zł brutto

ATOMO 11 kW 70cm - cena 12 817,08 zł brutto

ATOMO 6 kW 80cm - cena 11 763,62 zł brutto

ATOMO 9 kW 80cm - cena 12 465,93 zł brutto

ATOMO 11 kW 80cm - cena 13 168,24 zł brutto

Galeria

Zobacz na Instagramie