Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
biuro@inteligentne-ogrzewanie.pl

Alter Ego

Piękno w najczystszej formie

Alter Ego to rewolucja w świecie pieców peletowych

Niepowtarzalna estetyka

Unikalny i innowacyjny projekt

Do dziś piece na pelet zostały zaprojektowane ze zbiornikiem, umieszczonym wewnątrz obudowy, najczęściej z tyłu urządzenia. To rozwiązanie techniczne, bezwiednie, stało się zarówno estetycznym (stylistycznym), jak i projektowym ograniczeniem: piecyki na pelet zawsze mają te same kształty i bardzo podobną konstrukcję. Projekt, który jest zawsze taki sam i bez możliwości większych zmian, owocował jedynie powolną ewolucja stylistyczna piecyków. Dzięki technologii Plug-In estetyka nie jest już ograniczona konstrukcyjnie - design staje się urzekający i niezrównany, swobodnie wyraża się we wszystkich swoich formach, w całym swoim pięknie. Plug-In to rewolucyjna koncepcja piecyka na pelet, opatentowanego systemu, która wyznacza nowy kierunek: wysoka wydajność energetyczna łącząca awangardowy design. System Plug-In został objęty patentem europejskim nr 16738687.9, pozwala na przeniesienie całej automatyki i zbiornika na pelet do tylnej części pieca, ukrytej za "ścianką" stanowiącą tło dla dużej komory spalania. W ten sposób kładzie się nacisk na design, który po raz pierwszy może współgrać z różnymi kształtami i stylami. Podzielony system, serce patentu Plug-In, składa się z dwóch połączonych ze sobą jednostek: przedniej, okrągłej i harmonijnej, oraz drugiej składającej się z innowacyjnej, sprytnie ukrytej, tylnej komory technicznej. Nigdy wcześniej technologia i konstrukcja urządzeń, nie pozwalała na tak nowatorskie i skoncentrowane na stylistyce i pięknej ekspozycji płomienia rozwiązania. Alter Ego to kwintesencja piękna i najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Konstrukcja Alter Ego jest urzekająca i niezrównana. Pierwszoplanową rolę odgrywa duża, żeliwna komora spalania zamknięta za wygiętą, półokrągłą szybą. Podkreśla to wyjątkowość płomienia.

miękki i falisty.

Szeroka wizja ognia

Duże przednie drzwi Alter Ego zapewniają szeroki widok ognia: 180 stopni czystego uroku i ciepłego światła, które tworzą natychmiastowe samopoczucie i relaksującą atmosferę.

Do każdego z nich

Maksymalny wyraz osobowości: panel za centralnym okrągłym korpusem jest całkowicie konfigurowalny. Alter Ego dostosowuje się zatem do wszystkich stylów, do wszystkich potrzeb, do wszystkich tysięcy niuansów siebie.

Jestem techniką

Ekskluzywna wtyczka w patencie.

Rewolucyjna koncepcja pieca na pelet, który wykorzystuje opatentowaną technologię Plug In.

Podział systemu łączy dwie jednostki Alter Ego: jeden przód, okrągły i harmonijny, a drugi składa się z innowacyjnego tylnego przedziału technicznego.

Żeliwna komora spalania

Piękno jest wieczne: dlatego komora spalania Alter Ego została zaprojektowana i wykonana z żeliwa, materiału, który bardziej niż jakikolwiek inny jest odporny na próbę czasu i ciepła i gwarantuje wysoką wydajność oraz doskonałe przewodnictwo cieplne.

Technika służąca estetyce

8 kW czystej energii, która dzięki podwójnej i górnej wentylacji oraz promieniowaniu termicznemu pozwala na równomierne i stałe rozprowadzanie ciepła. Zbiornik o wadze 20 kg zapewnia długotrwałą autonomię. Podwójny system zamykania zapewnia większe bezpieczeństwo. Łatwy w użyciu, Alter Ego jest wyposażony w podświetlany ekran dotykowy.

@inteligentne.ogrzewanie