Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
biuro@inteligentne-ogrzewanie.pl
 • Alter Ego

  Idealna wizja ognia
  Kwintesencja stylu
  Design i technologia z najwyższej półki
  Nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza

 • Kominek? A może piecyk na pellet? Zdecydowanie TAK!

  Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie do Twojego wnętrza. Nowoczesny design, włoski styl, najnowsze trendy. Szeroki wybór kształtów oraz kolorystyki, począwszy od metalu, szkła, aż po ceramikę. Urządzenia Caminetti Montegrappa idealnie wpasują się w każde wnętrze. Szybki i czysty montaż.

 • Caminetti Montegrappa
  NOWOŚCI I TRENDY 2018

  W 2018 roku prezentujemy nowe modele piecyków i kominków. Seria EVO
  to propozycja dla najbardziej wymagających. Zachwyca zarówno rozwiązaniami technologicznymi, jak i designem. Sprawdź najnowsze trendy, wybierz swój model i ciesz się ciepłem domowego ognia!

 • Drewno i pellet - ekologiczne paliwo odnawialne

  Czyste i efektywne spalanie, emisja pyłu zawieszonego PM 10 na poziomie
  20 mg/m3. Piecyki na pellet to rozwiązanie przyjazne dla otoczenia. Pełna automatyka urządzenia to gwarancja komfortu użytkowania. Nasze piecyki spełniają najbardziej rygorystyczne europejskie normy emisji spalin,
  w tym ECO DESIGN 2022.

 • Ponad 40 lat doświadczenia, najwyższa jakość, włoski design

  Piecyki Caminnetti Montegrappa - zaprojektowane zgodnie z włoskimi trendami, zachwycają piękną wizją ognia. Najlepsza jakość materiałów oraz wieloletnie doświadczenie w branży dają gwarancję wysokiej klasy produktu przyjaznego użytkownikowi i środowisku.

 • Pellet tańszy od drewna!

  Wysoka sprawność (powyżej 90%) gwarantuje niską cenę ogrzewania. Spalanie już od 0,5 kg na godzinę, czyli jedyne 45 GROSZY za godzinę użytkowania piecyka! Modulowana moc, wygoda, cicha praca, komfort temperatury
  w pomieszczeniu. Już teraz ciesz się ciepłem i wizją ognia.

 • Wygodna, stylowa alternatywa dla kominka

  Ciesz się ciepłem i widokiem ognia przez wiele godzin. Automatycznie rozpalany piecyk z podajnikiem pelletu. Czysto i bezproblemowo, bez konieczności dokładania paliwa. Zapewnij sobie czyste ściany, przytulną atmosferę i ciepło domowego ogniska już teraz!

Piecyki z zamkniętą komorą spalania

Piecyki z zamkniętą komorą spalania to najefektywniejszy sposób na ogrzanie pomieszczeń
w Twoim domu/mieszkaniu, jednocześnie zapewniający duży komfort użytkownikom.
Dzięki hermetycznie zamykanym drzwiczkom pieca, które posiadają specjalnie dopasowaną uszczelkę, mamy gwarancję najbardziej ekonomicznej eksploatacji urządzenia.
Powietrze do spalania i do oczyszczania szyby doprowadzane jest przez dedykowany układ dolotowy z zewnątrz. Dlatego właśnie piece nie zabierają tlenu z powietrza, nie zużywają także wyprodukowanego ciepła, zwiększając efektywność ogrzewania. Tak skalibrowany przepływ powietrza gwarantuje najwyższą jakość spalania, podnosząc tym samym komfort wnętrza.

Piecyki z zamkniętą komorą spalania to gama piecyków wolnostojących na pellet
do ogrzewania pomieszczenia za pomocą nadmuchu oraz innych pomieszczeń o łącznej powierzchni od 70 do 137m2. Warto zaznaczyć, że w trosce o optymalizację procesu
i efektywność ogrzewania, moc urządzenia jest dobierana odpowiednio do wielkości pomieszczenia. Ogrzewanie innych pomieszczeń jest możliwe dzięki kanałom dystrybucji gorącego powietrza, które umieszczone są z tyłu urządzenia. Istnieje możliwość regulacji kierunku nadmuchu i rozdziału powietrza poprzez zamknięcie klap. Piece te zaprojektowano
z myślą także o domach pasywnych, czyli takich, których koncepcja budownictwa opiera się
w głównej mierze na zminimalizowaniu zużycia energii w trakcie eksploatacji budynku.

Oprócz typowych korzyści, jakie niesie za sobą używanie piecyków na pellet (wygoda, ekologia, łatwość użytkowania i konserwacji) urządzenia Caminetti pozwalają na dowolne programowanie (automatyczne włączanie/wyłączanie pieca), optymalizację temperatury (możliwą dzięki współpracy z czujnikiem ciepła w pomieszczeniu) czy komfortowe obsługiwanie piecyka pilotem.

By dopasować moc urządzenia do wielkości pomieszczenia, przedstawiamy Państwu następujące warianty mocy pieca: 6, 9, 12 kW.

To doskonałe rozwiązanie dla osób, które ciepłem i widokiem żywego okna chcą cieszyć się
w swojej sypialni. Jest to bowiem jeden z najzdrowszych wariantów ogrzewania, który może być zainstalowany również w sypialniach.

OFICJALNY DYSTRYBUTOR

logotyp inteligentne-ogrzewanie
Z dumą informujemy, iż firma INTELIGENTNE OGRZEWANIE jest w Polsce wyłącznym importerem Piecyków Caminetti Montegrappa.


Zobacz na Instagramie