Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
biuro@inteligentne-ogrzewanie.pl
OFICJALNY DYSTRYBUTOR

logotyp inteligentne-ogrzewanie
Z dumą informujemy, iż firma INTELIGENTNE OGRZEWANIE jest w Polsce wyłącznym importerem Piecyków Caminetti Montegrappa.


Piecyki z zamkniętą komorą spalania

Piecyki z zamkniętą komorą spalania to najefektywniejszy sposób na ogrzanie pomieszczeń
w Twoim domu/mieszkaniu, jednocześnie zapewniający duży komfort użytkownikom.
Dzięki hermetycznie zamykanym drzwiczkom pieca, które posiadają specjalnie dopasowaną uszczelkę, mamy gwarancję najbardziej ekonomicznej eksploatacji urządzenia.
Powietrze do spalania i do oczyszczania szyby doprowadzane jest przez dedykowany układ dolotowy z zewnątrz. Dlatego właśnie piece nie zabierają tlenu z powietrza, nie zużywają także wyprodukowanego ciepła, zwiększając efektywność ogrzewania. Tak skalibrowany przepływ powietrza gwarantuje najwyższą jakość spalania, podnosząc tym samym komfort wnętrza.

Piecyki z zamkniętą komorą spalania to gama piecyków wolnostojących na pellet
do ogrzewania pomieszczenia za pomocą nadmuchu oraz innych pomieszczeń o łącznej powierzchni od 70 do 137m2. Warto zaznaczyć, że w trosce o optymalizację procesu
i efektywność ogrzewania, moc urządzenia jest dobierana odpowiednio do wielkości pomieszczenia. Ogrzewanie innych pomieszczeń jest możliwe dzięki kanałom dystrybucji gorącego powietrza, które umieszczone są z tyłu urządzenia. Istnieje możliwość regulacji kierunku nadmuchu i rozdziału powietrza poprzez zamknięcie klap. Piece te zaprojektowano
z myślą także o domach pasywnych, czyli takich, których koncepcja budownictwa opiera się
w głównej mierze na zminimalizowaniu zużycia energii w trakcie eksploatacji budynku.

Oprócz typowych korzyści, jakie niesie za sobą używanie piecyków na pellet (wygoda, ekologia, łatwość użytkowania i konserwacji) urządzenia Caminetti pozwalają na dowolne programowanie (automatyczne włączanie/wyłączanie pieca), optymalizację temperatury (możliwą dzięki współpracy z czujnikiem ciepła w pomieszczeniu) czy komfortowe obsługiwanie piecyka pilotem.

By dopasować moc urządzenia do wielkości pomieszczenia, przedstawiamy Państwu następujące warianty mocy pieca: 6, 9, 12 kW.

To doskonałe rozwiązanie dla osób, które ciepłem i widokiem żywego okna chcą cieszyć się
w swojej sypialni. Jest to bowiem jeden z najzdrowszych wariantów ogrzewania, który może być zainstalowany również w sypialniach.

@inteligentne.ogrzewanie