Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
biuro@inteligentne-ogrzewanie.pl
OFICJALNY DYSTRYBUTOR

logotyp inteligentne-ogrzewanie
Z dumą informujemy, iż firma INTELIGENTNE OGRZEWANIE jest w Polsce wyłącznym importerem Piecyków Caminetti Montegrappa.


Piecyki z płaszczem wodnym

Piece z płaszczem wodnym są nowoczesnym rozwiązaniem, zapewniającym ogrzewanie
dla całego domu lub mieszkania. Piecyki przekazują ciepło do pomieszczenia, w którym są umieszczone poprzez szybę, ale przede wszystkim pozwalają na ogrzanie całego domu/mieszkania za pomocą tradycyjnego ogrzewania grzejnikowego lub podłogowego. Oferują również możliwość przygotowania ciepłej wody użytkowej, co czyni je sercem kompletnego układu centralnego ogrzewania w Twoim domu.

Dzięki takiemu rozwiązaniu piec stanowi samodzielne centralne ogrzewanie, jednocześnie pozostawiając nam radość z obcowania z "żywym" płomieniem widocznym przez szybę.
Ze względu na optymalne dopasowanie do wielkości budynku do ogrzania, piecyki dostępne są aż w 5 wariantach mocy: 7, 9, 12, 15 i 20 kW.

Nie można pominąć dodatkowych zalet użytkowania pieca Caminetti. Otóż nie tylko możemy sterować go za pomocą pilota, ale także mamy możliwość jego dowolnego zaprogramowania na odpowiednią temperaturę czy czas działania. Dodatkową opcją jest współpraca piecyka
z czujnikiem temperatury lub termostatem pokojowym, by odpowiednio dostosować ilość dostarczanego ciepła do pomieszczeń.

Zobacz na Instagramie