Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
biuro@inteligentne-ogrzewanie.pl
OFICJALNY DYSTRYBUTOR

logotyp inteligentne-ogrzewanie
Z dumą informujemy, iż firma INTELIGENTNE OGRZEWANIE jest w Polsce wyłącznym importerem Piecyków Caminetti Montegrappa.


Piecyki z dystrybucją gorącego powietrza (DGP)

Piece z dystrybucją gorącego powietrza (DGP) to rozwiązanie doskonale znane z rozwiązań kominkowych, które pozwala na szersze wykorzystanie naszych pieców do ogrzewania większej ilości pomieszczeń. Montując kanały powietrzne do gotowych króćców przyłączeniowych znajdujących się w tylnej części urządzenia, możemy wysyłać ogrzane powietrze do sąsiednich pomieszczeń, tworząc w ten sposób centrum inteligentnego ogrzewania. To niezwykłe rozwiązanie. Z jednej strony ciepło domowego („żywego") ognia,
z drugiej natomiast niezwykle praktyczne rozwiązanie, które sprawi, że to ciepło będzie przyjemnie odczuwalne w okresie jesień-wiosna.

Nie można pominąć walorów urządzenia, które ma możliwość dystrybucji gorącego powietrza do różnych pomieszczeń. Otóż nasz piec posiada funkcję automatycznego uruchamiania się
i wygaszania. Znaczy to, że możemy go zaprogramować zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Ponadto, piece z dystrybucją gorącego powietrza współpracują także z czujnikiem temperatury, co znacznie zwiększa wygodę użytkowania i zapewnia optymalny poziom ogrzewania. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość obsługi piecyka za pomocą pilota, wobec czego nie musimy wstawać z wygodnej kanapy w salonie, by regulować temperaturę w sypialni.

Piecyki z dystrybucją gorącego powietrza występują w mocy modulowanej w zakresie 3,5-9 kW. Dzięki zróżnicowaniu mocy, możecie Państwo wybrać dla siebie i swojej przestrzeni najdogodniejszą, a zarazem ekologiczną opcję ogrzewania.

Opcjonalnie z dystrybucją gorącego powietrza

Zobacz na Instagramie