Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
biuro@inteligentne-ogrzewanie.pl
OFICJALNY DYSTRYBUTOR

logotyp inteligentne-ogrzewanie
Z dumą informujemy, iż firma INTELIGENTNE OGRZEWANIE jest w Polsce wyłącznym importerem Piecyków Caminetti Montegrappa.


Piecyki SLIM dystrybucją gorącego powietrza (DGP)

Piece z dystrybucją gorącego powietrza (DGP) i zamkniętą komorą spalania dają możliwość dystrybucji gorącego powietrza dzięki zastosowaniu dwóch niezależnie sterowanych, cichych wentylatorów nadmuchowych, co gwarantuje poprawę wydajności i maksymalny komfort. Rozwiązanie znane z rozwiązań kominkowych, które pozwala na wykorzystanie pieców Caminetti do ogrzewania kilku wnętrz. Montując kanały powietrzne do gotowych króćców przyłączeniowych znajdujących się w tylnej części urządzenia, możemy wysyłać ogrzane powietrze do sąsiednich pomieszczeń. To połączenie bardzo funkcjonalnego systemu grzewczego z pięknem żywego ognia.

Dostępne są dwa warianty mocy urządzenia: 9 kW i 11 kW. Dzięki zróżnicowaniu mocy, możecie Państwo wybrać dla siebie i swojej przestrzeni najdogodniejszą, a zarazem ekologiczną opcję ogrzewania.

Co ważne, ze względu na niewielką głębokość urządzenia - jedynie 36 cm, piecyki typu SLIM są idealnym rozwiązaniem dla każdego rodzaju przestrzeni - zarówno domowej, jak i biurowej. To propozycja dla najbardziej wymagających Klientów, którzy z pewnością docenią włoski styl.

Dzięki zamkniętej komorze spalania powietrze do spalania pobierane jest z zewnątrz. Podnosi to zdecydowanie zarówno komfort, jak i efektywność procesu grzewczego. Piecyk nie zabiera nam tlenu potrzebnego do oddychania, a co więcej, całe ciepło wytworzone przez piecyk pozostaje we wnętrzu - nie jest ponownie przetwarzane w procesie spalania. Coraz częściej pojawia się ona w domach energooszczędnych i pasywnych. Są to zatem piecyki, które wychodzą na przeciw najnowszym trendom i technologiom w branży.

Ponadto piec posiada funkcję automatycznego uruchamiania się i wygaszania. Znaczy to,
że możemy go zaprogramować zgodnie z naszymi oczekiwaniami.
Ponadto, piece z dystrybucją gorącego powietrza współpracują także z czujnikiem temperatury, co znacznie zwiększa wygodę użytkowania i zapewnia optymalny poziom ogrzewania. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość obsługi piecyka za pomocą pilota, wobec czego nie musimy wychodzić z pokoju, by regulować temperaturę w innych pomieszczeniach.

Piecyki Slim z dystrybucją gorącego powietrza

Zobacz na Instagramie