Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
biuro@inteligentne-ogrzewanie.pl
 • Kominek? A może piecyk na pellet? Zdecydowanie TAK!

  Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie do Twojego wnętrza. Nowoczesny design, włoski styl, najnowsze trendy. Szeroki wybór kształtów oraz kolorystyki, począwszy od metalu, szkła, aż po ceramikę. Urządzenia Caminetti Montegrappa idealnie wpasują się w każde wnętrze. Szybki i czysty montaż.

 • Caminetti Montegrappa
  NOWOŚCI I TRENDY 2018

  W 2018 roku prezentujemy nowe modele piecyków i kominków. Seria EVO
  to propozycja dla najbardziej wymagających. Zachwyca zarówno rozwiązaniami technologicznymi, jak i designem. Sprawdź najnowsze trendy, wybierz swój model i ciesz się ciepłem domowego ognia!

 • Drewno i pellet - ekologiczne paliwo odnawialne

  Czyste i efektywne spalanie, emisja pyłu zawieszonego PM 10 na poziomie
  20 mg/m3. Piecyki na pellet to rozwiązanie przyjazne dla otoczenia. Pełna automatyka urządzenia to gwarancja komfortu użytkowania. Nasze piecyki spełniają najbardziej rygorystyczne europejskie normy emisji spalin,
  w tym ECO DESIGN 2022.

 • Ponad 40 lat doświadczenia, najwyższa jakość, włoski design

  Piecyki Caminnetti Montegrappa - zaprojektowane zgodnie z włoskimi trendami, zachwycają piękną wizją ognia. Najlepsza jakość materiałów oraz wieloletnie doświadczenie w branży dają gwarancję wysokiej klasy produktu przyjaznego użytkownikowi i środowisku.

 • Pellet tańszy od drewna!

  Wysoka sprawność (powyżej 90%) gwarantuje niską cenę ogrzewania. Spalanie już od 0,5 kg na godzinę, czyli jedyne 45 GROSZY za godzinę użytkowania piecyka! Modulowana moc, wygoda, cicha praca, komfort temperatury
  w pomieszczeniu. Już teraz ciesz się ciepłem i wizją ognia.

 • Wygodna, stylowa alternatywa dla kominka

  Ciesz się ciepłem i widokiem ognia przez wiele godzin. Automatycznie rozpalany piecyk z podajnikiem pelletu. Czysto i bezproblemowo, bez konieczności dokładania paliwa. Zapewnij sobie czyste ściany, przytulną atmosferę i ciepło domowego ogniska już teraz!

Seria AX

Piecyki o mocy 9 lub 11kW z dystrybucją gorącego powietrza i zamkniętą komorą spalania.

Piecyki na pellet serii AX dają możliwość dystrybucji gorącego powietrza dzięki zastosowaniu dwóch niezależnie sterowanych, cichych wentylatorów nadmuchowych co gwarantuje poprawę osiągów i maksymalny komfort.

Dzięki zamkniętej komorze spalania powietrze do spalania pobierane jest w 100% z zewnątrz. Daje to wyjątkowy komfort - piecyk nie zabiera nam tlenu potrzebnego do oddychania, a dodatkowo nie pobiera ogrzanego powietrza z pomieszczenia i nie spala go, co niewątpliwie stanowi o jego większej efektywności.

Zamknięta komora spalania to powód, dla którego seria AX obok serii LXE jest idealnym rozwiązaniem do domów z wentylacją mechaniczną i rekuperacją. Coraz częściej pojawia się ona w domach energooszczędnych i pasywnych. Są to zatem piecyki, które wychodzą na przeciw najnowszym trendom i technologiom w branży.

UWAGA! Tylko piecyki serii LXE posiadają certyfikat zamkniętej komory spalania i są dedykowane do domów z wentylacją mechaniczną i rekuperacją. Seria AX nie posiada czujników otwarcia drzwi paleniska i komory zbiornika pelletu - dlatego nie jest certyfikowana jako produkt z hermetyczną komorą spalania.

Sterownik piecyka jest wyposażony w ekran dotykowy i oferuje możliwość tygodniowego harmonogramu czasu pracy - można ułożyć własny program w oparciu o nastawy trzech temperatur - ekonomicznej / normalnej / komfortowej w trybie 24h/7dni.

Dodatkowo można zarządzać piecykiem dzięki aplikacji na smartfony za pomocą systemu THOMBOX który możne również stanowić sterowanie dla inteligentnego domu.

Możliwość górnego lub tylnego lub bocznego wyprowadzenia spalin daje bardzo duże możliwości montażowe i czyni serię AX wyjątkowo uniwersalnym rozwiązaniem do ogrzewania kilku pomieszczeń.

Seria AX podobnie jak wszystkie piecyki Caminetti Montegrappa wyposażona jest w dwa systemy maksymalizujące wydajność i minimalizujące koszty eksploatacji: Automatic Power System (system dopasowujący moc urządzenia do potrzeb użytkownika) i KCC (system kontroli procesu spalania).

 


OFICJALNY DYSTRYBUTOR

logotyp inteligentne-ogrzewanie
Z dumą informujemy, iż firma INTELIGENTNE OGRZEWANIE jest w Polsce wyłącznym importerem Piecyków Caminetti Montegrappa.


@inteligentne.ogrzewanie