Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
 • Myślisz Kominek? A może piecyk na pelet?

  Montaż bez zbędnych operacji budowlanych i wykończeniowych. Oferujemy szeroki wybór kształtów i wykończeń obudów, począwszy od metalu, szkła, aż po ceramikę. Kominki Caminetti Montegrappa idealnie pasują do każdego wnętrza.
 • Caminetti Montegrappa - NOWOŚCI 2016

  Na 2016 rok przygotowaliśmy nowe modele i koncepcje piecyków i kominków Najbogatsza oferta w Polsce Modele z wymuszoną konwekcją, modele silent, modele slim, piecyki z DGP, z płaszczem wodnym, wkłady do zabudowy.
 • Piecyki na pellet

  włoskiego producenta Caminetti Montegrappa Czterdziestoletnie doświadczenie w produkcji kominków oraz pieców opalanych drewnem zostało wykorzystane przy tworzeniu nowej linii produktów, które podbijają Europę. Praca naszych piecyków gwarantuje komfort i bezpieczeństwo. Wszystkie rozwiązania spełniają rygorystyczne normy oraz zapewniają maksymalnie wygodne użytkowanie.
 • Pellet tańszy od drewna!

  Spalanie od 0,4kg na godzinę = nawet 26 GROSZY NA GODZINĘ* !!! Modulowana moc = dopasowanie mocy do zapotrzebowania Współpraca z czujnikiem temperatury = stała komfortowa temperatura w pomieszczeniu. Cicha praca, wygoda użytkowania, minimum obsługi
 • Wygodna alternatywa dla kominka

  Automatycznie rozpalany z podajnikiem pelletu. Ciesz się ciepłem i widokiem ognia przez wiele godzin bez kłopotliwego rozpalania i dokładania paliwa. Gwarantujemy czyste ściany wokół kominka.
 • Drewno i pellet to paliwo odnawialne

  Pellet drzewny znaczy: - czyste efektywne spalanie - emisja pyłu zawieszonego PM 10 na poziomie 20 mg/m3 - dużo ciepła mało popiołu - w pełni automatyczna praca urządzeń

NOWOŚCI 2017

Już wkrótce nowe modele z certyfikatem ECODESIGN!!

W ofercie pojawi się seria NX - piecyk na pellet o mocy 10kW w dystrybucją gorącego powietrza wyposażony w trzy wentylatory nadmuchowe!!!

Nowością w kolekcji Caminetti Montegrappa na 2017 jest pojawienie się trzech nowych serii piecyków na pellet:

1. Seria LS Evo - ciche piecyki na pellet z wymuszonym nadmuchem, który może również zostać wyłączony i uzyskujemy jedno z najcichszych urządzeń pelletowych na rynku, a elektronika piecyka czuwa nad pracą i uruchamia wentylator nadmuchowy jedynie okresowo gdy miałoby dojść do przegrzania wymiennika.

2. Seria LI Evo - seria piecyków ze zintegrowanym wewnątrz piecyka przyłączem kominowym. Dzięki temu uzyskano górny wylot spalin, co pozwala na całkowite dosuniecie piecyka do ściany.

3. Seria AX - seria piecyków w obudowach slim - tylko 36 cm głębokości, duży zasyp (30kg), zamknięta komora spalania - gwarantuje najwyższy komfort i jest idealnym rozwiązaniem do domów z wentylacją mechanicznaą i rekuperacją, a tkaże dla budynków pasywnych. Dodatkowym atutem jest dystrybucja powietrza w oparciu o dwa wydajne wentylatory co pozwala na skuteczne ogrzewanie 3 pomieszczeń. Opcjonalnie można rozdzielić jeszcze powietrze z jednego wentylatora na dwa pomieszczenia, dzięki czemu możemy ogrzewać nawet do 4 mniejszych pomieszczeń.

Serie LS Evo, Li Evo, AX oraz wkład MB Pellet W zostały wyposażone w możliwość połączenia z systemem Thombox do zarządzania zdalnego i z możliwością zarządzania za pomocą Thombox domem Inteligentnym.

 

OFICJALNY DYSTRYBUTOR

logotyp inteligentne-ogrzewanie
Z dumą informujemy, iż firma INTELIGENTNE OGRZEWANIE jest w Polsce wyłącznym importerem Piecyków Caminetti Montegrappa.